اجاره ون در مشهد و امام رضا

اجاره ون در مشهد

در بسیاری از مواقع می خواهید خانوادگی به مشهد سفر کنید یا در مشهد به خارج از شهر بروید و این کار با چندین ماشین مختلف برای اینکه نمی توانید در کنار هم باشد میسر نمی باشد. زیرا دوست دارید تمامی اعضای خانواده و دوستان در طول سفر در کنار هم باشید. گاهی نیز شما می خواهید مهمانانتان را برای بازدید از شرکت یا محل به خصوصی همراهی کنید نمی خواهید این مهمانان به صورت تک به تک یا گروه گروه به محل ومورد نظر هدایت شوند. در این مواقع ما به شما شرکت رنت ون را برای اجاره ون در مشهد را به شما پیشنهاد می کنیم. این خودرو به شکلی طراحی شده است که قادر است نیازهای شما را برای سفری راحت و مطمئن برآورده می کند. این خودرو ها با داشتن انواع امکانات تهویه مناسب و صندلی های راحت و سقف بلند برای شما سفر و اقامت خوشی را برای شما به ارمغان می آورد.

خدمات اجاره ون در مشهد

خدمات اجاره ون در مشهد و استان خراسان رضوی به شیوه های مختلف می باشد که انواع آن را به طور کامل خدمتتان معرفی کنیم:

  • اجاره ون برای گشت مشهد
  • کرایه ون برای سفر از مبدا مشهد
  • اجاره ون برای ترنسفر و تشریفات فرودگاه، آرامگاه، حرم مطهر امام رضا (ع) و …

هر نوع نیازی که شما در خصوص خودرو گروهی و کرایه ون داشته باشید در این سه ذکر شده دسته قرار می گیرد

گشت مشهد: این نوع خدمات برای سفرهای درون شهری و گشت در مشهد می باشد. در این نوع اجاره در واقع شما اجازه خروج خودرو از شهر را ندارید و در صورت خارج شدن از شهر تعرفه ان به صورت خدمات برون شهری محاسبه می شود.

اصولا اجاره ون در مشهد در دسته سفرهای درون شهری، برای مدت زمان 10 ساعت است که مشتری محترم اگر بخواهد از چنین سرویسی استفاده کند، می بایست 10 ساعت این خودرو را برای خود رزرو کند و بطور مثال شرایط ون دربستی 4 ساعته برای گشت مشهد وجود ندارد.

کرایه ون دربستی در مشهد و امام رضا

برای کرایه ون دربستی در مشهد یک مثال می آوریم: به عنوان یک مثال شما گروهی از دوستان و یا خانواده ای هستید که در یکی از نقاط شهر مشهد ساکن شده اید و حالا می خواهید یک روز را به گردش و بازدید کردن از مناطق دیدنی شهر مشهد اختصاص دهید. در ضمن وسیله ای که قرار است مسئولیت جا به جایی شما را به عهده داشته باشد، یک خودرو ون دربستی است که آن را از رنت ون کرایه کرده اید!

خودرو ون رزرو شده در ساعتی که برای او نعین کرده اید، در محل مورد نظرشما حاضر می شود و شما را سوار می کند. حال قصد دارید ابتدا به موزه حمام شاه مشهد بروید، پس از آن باغ وحش وکیل آباد مشهد را در برنامه خود دارید.

بعد از دیدن کردن از باغ وحش زمانی برای صرف ناهار در نظر می گیرید و پس از یک استراحت کوتاه به سمت غار مغان مشهد می روید، بعد از آن آرامگاه فردوسی را مقصد بعدی در نظر می گیرید و برای استراحت عصرانه خود هم به پارک کوهسنگی معروف مشهد می روید.

در انتها هم ون شما را به زیارت از حرم مطهر امام رضا (ع) و بعد از زیارت به خانه شما را می رساند.

این صورت از خدمات  که بصورت یک ترانسفر یا جا به جایی صرف نیست، ون دربستی است و اگر بخواهید یک خودرو را دربست کرایه کنید، همان 10 ساعت که یک روز خودرو است، برای شما در نظر گرفته می شود.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + 17 =