اجاره اتوبوس، مینی بوس و میدل باس

اجاره اتوبوس، مینی بوس و میدل باس

اجاره اتوبوس، مینی بوس و میدل باس امروزه به امری عادی و پر طرفدار تبدیل شده است. اولین اجاره اتوبوس در رشت اتفاق افتاد که با توجه میزان سود دهی و توجیه رشد اقتصادی و کارایی آن این رویه رواج پیدا کرد. مؤسسه توریستی خدماتی رنت ون در طول سال های فعالیت خود سعی بر آن داشته تا با ارائه خدمات با کیفیت در زمینه حمل و نقل مسافری وظیفه خود را به بهترین شکل ایفا کند.

خدمات اجاره اتوبوس، مینی بوس و میدل باس

اجاره انواع اتوبوس

شرکت رنت ون با به کار گیری اتوبوس‌های لوکس و مدرن با امکانات کامل این آمادگی را دارد که به صورت روزانه یا بلند مدت به صورت دربستی یا با راننده  اتوبوس ها را در خدمت افراد یا سازمان ها قرار دهد. با استفاده از اتوبوس های مدرن در بخش خدمات درون شهری در تورهای گردشگری، ایاب و ذهاب بهشت زهرا و مراسم خاکسپاری و اردوهای دانشگاه ها و مدارس مورد استفاده قرار می گیرد.

در گذشته شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه خدمات اجاره اتوبوس شهری به شهروندان را ارائه می‌داد که با توقف فعالیت شرکت واحد گشت تهران این خدمات را ارائه نمی کند. رنت ون توانسته است جایگزین مناسبی برای خدمات واحد گشت تهران باشد.

کرایه مینی بوس

گاهی تصمیم به سفرهای دسته جمعی و گروهی می گیرید و می خواهید از در کنار هم بودن لذت ببرید و هر جا خواستید توقف کنید و از مناظر لذت ببرید. در این موارد بهترین راه اجاره اتوبوس و مینی بوس دربستی می باشد. اتوبوس های دربستی برای انواع سفرهای زیارتی، تفریحی و تحقیقاتی بسیار کاربردی می باشد. شیوه های متفاوتی برای اجاره اتوبوس وجود دارد. شما هم می توانید به صورت دربستی-رفت و هم به صورت دربستی رفت و برگشت اجاره کنید و شیوه کار آن به این صورت است که شما را به مقصد می رساند و در زمان معینی  برای برگشت مراجعه می کند.

عوامل تاثیر گذار درهزینه قیمت گذاری

  • نوع خودرو: اتوبوس، مینی بوس، میدل باس و ون
  • مدل خودرو: خودرو ایرانی، خودرو خارجی، معمولی، درجه یک و VIP
  • تعداد روز سفر: هر چقدر تعداد روز سفر بیشتر شود هزینه روزانه کمتر می شود
  • نوع سفر:رفت، رفت-برگشت، دربستی

اجاره میدل باس

میدل باس ها ظرفیت 31 صندلی و 32 صندلی را دارا می باشند. این صندلی ها برای آسایش مسافران قابلیت خواباندن به سمت عقب را دارند. تمامی خودروهای این شرکت دارای امکاناتی همچون سیستم سرمایشی و گرمایشی، سیستم صوتی و تصویری مانیتور و پخش می باشد.

میدل‌ باس علاوه بر فضای بار بالای سر مسافرین جهت ساک دستی دارای محفظه بار خارج از خودرو متناسب با ظرفیت خود می‌باشد.

قیمت کرایه میدل‌ باس

هزینه کرایه میدل باس ها به صورت روزانه و ساعتی در نظر گرفته می شود که در رتبه بندی قیمت‌ها می‌توان گفت قیمتی بسیار پایین تر از اتوبوس های دربستی و کرایه ون توریستی و بیشتر از اجاره مینی‌بوس خواهد داشت. البته با توجه به اینکه میدل‌باس‌های موسسه رنت ون در مالکیت این شرکت است ، قیمت اجاره میدل‌باس در این مجموعه بسیار معقول و مناسب و کاملا رقابتی با سایر مجموعه‌های کرایه خودرو است.

چه زمانی اجاره میدل باس بهتر است

اگر مسافران شما از 12 نفر بیشتر و از 30 نفر کمتر است می توان گفت اجاره میدل باس انتخاب مناسبی می باشد. برای تعداد بیشتر کرایه اتوبوس دربستی مناسب تر است.

همچنین اگر شما مسیر پر پیچ و خمی در پیش دارید میدل باس با اندازه کوچکتر خود نسبت به اتوبوس ها مناسب تر هستند. همچنین این خودرو ها فضای بیشتری برای بار شما فراهم می کند.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + 20 =