اجاره ون با راننده کرایه ون با راننده

اجاره ون با راننده

زمانی که شما مهمانانی بیش از 5 نفر دارید و یا می خواهید به صورت دسته جمعی سفر کنید اجاره چند ماشین شاید هزینه زیادی برای شما در بر داشته باشد. به همین دلیل اجاره ون با راننده می تواند گزینه مناسبی برای شما باشد. در این حالت اجاره ون با شرکت اجاره ون رنت ون , ون هایی با ظهری مناسب و سالم و فنی آماده کرده است تا در صورت نیاز مشتریان عزیز در اختیار آن ها بگذارد. همچنین در صورت نیاز و درخواست مشتریان این شرکت می توانند رانندگانی مجرب و راه بلد در اختیار شما بگذارد.

قیمت اجاره ون با راننده

همیشه یکی از اصلی ترین آیتم ها در سرویس های خدماتی قیمت  می باشد. همواره تمام تلاش رنت ون بر این بوده که بین قیمت ، کیفیت و رضایت مشتریان بتواند تعادل مطلوبی ایجاد کند.از طرفی چون رنت ون مشتریان بسیاری دارد، سود خود را در قیمت پایین و در تراکم زیاد پیدا می کند. بنابراین مشتریان و رانندگان هر دو به قیمت و خدمات دلخواه خود می رسند.

هزینه کرایه ون را به صورت ساعتی، مسیری، روزانه یا هفتگی یا به صورت تور محاسبه می شود. برای دریافت اطلاعات بیشتر با رنت ون تماس بگیرید.

کرایه ون با راننده

گنجایش ون ها معمولا 10 نفر است. اما در برخی از ون ها همانند تویوتا هایس های روف امکان نشستن 14 نفر نیز وجود دارد.

ایده آل ترین حالت برای گنحاندن حداکثری افراد درون 10 نفرمی باشد. شما می توانید با توجه به شرایط خود ون 10 نفره یا 14 نفره رزو کنید.

اغلب زمانی که ون ها به صورت چند روزه کرایه می شوند,  نحوه محاسبه هزینه به صورت مسیری می باشد و هزینه خوراک راننده و جای خواب وی با مشتری می باشد. همچنین اگر در هنگام اجاره از مسیرهای سخت و ممنوع عبور شود هزینه های ثانویه پای مشتری می باشد.

  • ون هیوندای ، ون هایس ، ون سبز تاکسی ، ون بنز مدل بالا هم اکنون با راننده برای مسافران و مشتریان عزیز مهیا می باشد.
  • لازم به ذکر است ون سبز (تاکسی) 7 نفره با فضای بار و 10 نفره بدون فضای بار،
  • ون های هایس 10 نفره با فضای بار و 14 نفره بدون فضای بار،
  • مدل هیوندا 13 نفره که با فضایی نسبی برای گذاشتن بار و اثاثیه مسافرین (حدوداً 10 چمدان بزرگ)
  • بنز ویتو با 8 نفر صندلی برای مسافرین و گنجایش حدوداً برای 8 چمدان بزرگ می باشند.

خدمات اجاره ون از رنت ون

شما می توانید انواع ون های در خواستی مورد نظر خود شامل  تمامی مدل ون های توریستی، تشریفاتی، VIP، ترانسفر های فرودگاهی، ون سبز (تاکسی) و مینی بوس برای بازدید کارخانه ها و سرویس ها و دیگر موارد استفاده تان را از مرکز اجاره ون رنت ون با راننده با خیالی آسوده رزو نمایید.

این موسسه با هدف ارائه خدمات، از یک مرکز معتبر واحد، به مشتریان شروع به کار کرده است تا تمامی مصرف کنندگان به راحتی از رزرو تلفنی و دریافت خدمات کراه ون با کیفیت بهره مند شوند ، و در صورت بروز هرگونه مشکل این مرکز بتواند به مشکلات احتمالی رسیدگی و یا وجه پرداختی را مسترد نماید.

Click to rate this post!
[Total: 2 Average: 2.5]
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + چهار =